alerjik

Derinlemesine halı yıkama, yalnızca profesyonel halı yıkamacılar tarafından gerçekleştirilen, maliyetli ama bir o kadarda sağlıklı olan halı yıkama yöntemidir.

Ankara Selin Halı Yıkama Tarafından adresten alınan halılar, halı yıkama tesislerine götürülerek bir dizi işlemlerden geçirilir.Etiketleme işlemi aypılan halılar, Öncelikle toz alma dolabında halıların kaba tozları alınır. Sonra yarı otomatik ve tam otomatik halı yıkama makineleri kullanılarak halı yıkanır. Yıkama işlemini takiben durulanan halılar, sıkma makinesi sayesinde çok az bir nemi kalacak şekilde sıkılır. Kurutma odalarında kurutmaya bırakılır. Son aşamada temizliği kontrol edilen halılar, paketlendikten sonra teslim edilmeye hazır hale gelir.

Halıların derinlemesine yıkanması için en az 6 ayda bir uzman bir halı yıkama firmasına verilmesi gerekir. Halıları nasıl yıkadığı belli olmayan oto yıkama tesislerinden ise kaçınmak gerekir.

Derinlemesine halı yıkama nasıl yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>