• GRUPLANDIRMA

  Temizleme yapılacak olan halılar; kullanılan ipliğe, dokuma tekniğine ve boya cinsine göre gruplandırılır.

 • KONTROL ETME

  Gruplandırılan halılar, halı yıkama işleminden önce halının ne kadar kirli olduğu, halıda herhangi bir leke veya deformasyon olup olmadığı gibi bazı kontrollerden geçirilir.

 • ÖLÇME VE FİYATLANDIRMA

  Kontrol işleminden sonra metrekare olarak ölçülen halının temizleme ücreti hesaplanır. Bu ücret; toplam m² ve m² temizleme birim ücretiyle çarpılarak hesaplanır.

  Makina halıları, el dokuma halıları ve çin, nepal, iran, shaggy gibi halıların ücretleri, türlerine göre değişen m² birim tutarıyla hesaplanır.

 • OVERLOK, SAÇAK TAMİRİ , KENARLIK vb..

  Halı yıkama işleminden ayrı ama tamamlayıcı hizmet olarak verilen overlok yapımı, saçak tamiri gibi işler de metretül hesabı ile ücretlendirilir. Battaniye, yorgan gibi ürünler adet bazında ücretlendirilir.

 • ONAY ALMA

  Ankara Selin Halı Yıkama ; temizleme talimatı olmayan, çıkarılması mümkün olmayan lekeler bulunduran veya üzerinde fiziksel hasar bulunan halılar ve halının temizleme ücretiyle ilgili müşteriyi arayarak yapılacak işlem için onay alır.

Halı yıkama öncesi işlemler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>